עיצוב פנים נורדי – עשו זאת בעצמכם

התאהבתם בעיצוב הנורדי? אנחנו יכולים להבין למה. הבשורה הטובה היא – שלא צריך לשלם למעצב/ת פנים כדי לקבל בביתכם עיצוב פנים נורדי. באמצעות יצירתיות, ובעיקר באמצעות הפריטים והריהוט שתוכלו לרכוש אצלנו באתר, תוכלו לעצב את הבית שלכם ממש כמו בספרים. אז בואו נעבור על פריטים חשובים במיוחד, שהם חלק בלתי נפרד מעיצוב פנים נורדי, ונבין איפה ואיך נכון למקם אותם.

עציצים

אחד המאפיינים העיקריים של עיצוב פנים נורדי הוא הצמחים, העציצים והצבע הירוק. אצלנו באתר תוכלו לרכוש כלים לעציצים שיעניקו לבית שלכם את היופי הטבעי. איפה מומלץ למקם עציצים? בעיקר באזורים מהם נכנס אור טבעי הביתה, גם אם מדובר בצמחיה מלאכותית. המיקום האידיאלי הוא באזור הוויטרינה של הסלון ובמטבח. מקמו עציץ בפינת האוכל, ומומלץ גם באזור השיש בצמוד לחלון. אם יש לכם בבית מסדרון ארוך, תוכלו למקם בהתחלה שלו עציץ. כדאי לתת עדיפות לצמחים טבעיים שפולטים חמצן שהוא סם חיינו. עם זאת, צמחים טבעיים דורשים השקיה קבועה וחשוב לזכור זאת. על מנת להשלים את המראה הנורדי, יש להתאים כלי לעציץ שיתמזג בסביבה או אפילו ייתן קונטרה בצבע ויהיה מיוחד.

עיצוב פנים נורדי ניתן לקבל עם תמונות נורדיות

אל תשאירו את הקירות ערומים! תמונות נורדיות הן חלק משמעותי בעיצוב פנים נורדי, וכדאי להשתמש בהן לכל קיר. הייחוד שלהן הוא שהן מינימליסטיות ולא עמוסות בצבעים ופרטים, ולכן שומרות על המראה הנקי של הבית. עבור חדרים קטנים כדאי לבחור בתמונות נורדיות קטנות, מעל המיטה או מעל שידת הלילה, ועבור קירות גדולים, כמו הסלון – ניתן לבחור בתמונה גדולה או סט תמונות מעל הפינת אוכל או הספה.

שטיחים נורדים

גם בכל הנוגע לשטיחים נורדים, חשוב לשמור על מינימליזם. מה זה אומר? שלא כדאי להעמיס בכל הבית שטיחים. צריך לראות גם רצפה (או פרקט). כמו בתמונות, גם השטיחים הנורדים הם שטיחים ייחודיים, שמגיעים לרוב בצבע אחיד או עם צורות גיאומטריות. מומלץ למקם שטיח אחד מרכזי בחלל הגדול של הבית, למשל בסלון, ושטיח נוסף בכל אחד מהחדרים. בגלל שהשטיח תופס מקום ועלול ליצור תחושת צפיפות ועומס, בחדרים קטנים מדי ניתן לוותר עליו.

איך להתאים צבעים בסלון?

הצבעים הנורדים הם צבעים רכים – גוונים של לבן, גוונים של חום וצבעי פסטל – מתורכיז ועד ורוד. אם בעבר היה נהוג לעצב את הסלון בצבעים זהים, היום אנחנו יודעים שזה כבר ממש פאסה. מה כן עושים? בוחרים שלושה צבעים – שני צבעים דומיננטיים ועוד צבע אחד מפתיע איתו עושים נגיעות. למשל – צבע אפור, צבע שחור וצבע צהוב בהיר. מערכת הישיבה יכולה להיות בצבע אפור כהה, השטיח בצבע אפור בהיר, השולחן בצבע שחור וכריות הנוי בצבע אפור בהיר וצהוב משולב. נגיעה צהובה נוספת יכולה להיות בדמות תמונה נורדית בגוונים של צהוב, כד פרחים צהובים או כורסה בודדת צהובה.

צאו למסע בין הקטגוריות באתר

אתם יכולים להיות מעצבי הפנים הטובים ביותר. כל מה שצריך להקפיד עליו הוא מינימליזם וניקיון ושימוש בחומרי גלם טבעיים ככל הניתן. ההשראה תגיע אליכם כשתצאו למסע בין הקטגוריות באתר, ותראו את הפריטים המקסימים שמחכים להיכנס אליכם הביתה.

רוצה לקבל עדכון על קולקציות חדשות?

הזינו את המייל וקבלו עדכון כאשר מוצרים חדשים עולים לאתר.

מוצרים מובילים

עוד מהמגזין